Renault'un Elektrikli Arabası Trafic Van E-Tech Tanıtıldı

renault, elektrikli araba, renault trafic, elektrikli araç, elektrikli otomobil, renault elektrikli araba, renault elektrikli

Renault yeni araba modelleriyle otomobil dünyasını yakından takip edenlerin beklentilerini karşılıyor. Renault elektrikli araba çeşitleri içinde orta boy minibüs modeliyle güçlü bir araca imza atıyor. Renault Trafic 2022 modelinin elektriklisi olarak nitelendirilen model, maksimum taşıma kapasitesi 1.1 ton olduğu için elektrikli minibüs arayışında olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Çekme kapasitesi ise 750 kg olan model, güçlü donanımıyla Türkiye’de satılan elektrikli araçlar içinde ayrı bir yerde konumlandırılır. Sıfır emisyonlu bir araç olarak tanıtılan elektrikli Renault modeli, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getirmek isteyen kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. Mevcut elektrikli araç serisine hızlı bir giriş yapan Renault Van modeli, hızlı şarjı ve tam dolu piliyle uzun mesafeler kat edilmesini sağlamasıyla pek çok kişinin beğenisini kazanır. Bununla beraber Türkiye’de satılan elektrikli otomobiller içinde başarılı dizaynıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Trafic Van E-Tech, Renault markasının elektrikli kamyonet yelpazesini başarılı bir şekilde tamamlayarak herkesin aradığı özellikleri içeren araca kısa süre içinde sahip olmasını mümkün hale getirir. Kangoo ve Master E-Tech Elektrikli modelleriyle benzer motora sahip olan model, iki araç arasında bir yerde konumlandırılır. Böylece elektrikli araçlarında herkesin beğenisini kazanabilecek çeşitliliğe sahip olan Renault, kullanıcı kitlesini her geçen gün büyütmeye devam eder. Pille çalışan geniş bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız Trafic Van E-Tech özelliklerine göz atmaya başlayabilir, hayalinizdeki araca vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Hyundai’nin yeni elektrikli arabası Iqoniq 6 inceleme yazımızı okumak için tıklayın!

Trafic Van E-Tech Teknik Özellikleri

Türkiye’de en ucuz elektrikli araba çeşitleri içinde göz atabileceğiniz alternatifler arasında yer alan Trafic Van E-Tech, teknik özellikleriyle kullanıcılarının birçok beklentisine yanıt vermeyi başarır. Yük taşıma ve çekme kapasitesiyle kamyonet tipi bir araçtan beklenilen performansı ortaya çıkaran model, elektrikli oluşuyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bununla beraber çoklu gövde konfigürasyonuna sahip olan modelin iki farklı uzunluğu mevcuttur. Uzunluğu 5.08 metre ya da 5.48 metre olan Renault Trafic Van E-Tech, aralarından seçim yapabileceğiniz alternatifler sunar. Ayrıca 1967 metre ya da 2468 metre yükseklikleri arasından tercih yapabilirsiniz. Seçtiğiniz konfigürasyona bağlı olarak 5.8 metreküp ya da 8.9 metreküp depolama hacimleri elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve hangi boyutta bir araç istediğinizi belirledikten sonra Trafic Van E-Tech ölçüleri arasından seçim yapmaya başlayabilirsiniz. Yeni elektrikli arabalar içinde heyecan yaratan özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplayan Renault Trafic Van E-Tech, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde tam olarak istediğiniz araca sahip olmanızı mümkün hale getirir. Dünyanın en büyük kamyon fuarlarından biri olan Hannover’daki IAA Transportation ticaret fuarında görücüye çıktığı ilk andan itibaren dikkatleri üzerinde toplayan model, Renault elektrikli araçlarından satın almak isteyenler için iyi bir seçenek haline gelir. Teknik özellikler sizin için önemliyse sunduğu çeşitlilik sayesinde Trafic Van E-Tech modeline göz atabilir, aradığınız nitelikleri karşılayan bir araca kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Renaul Trafic Van E-Tech Donanımı: Renault Trafic Van E-Tech Motoru

Güçlü motoruyla Renault elektrikli araba çeşitleri içinde dikkatleri üzerinde toplayan model, güce önem veren kişiler için iyi bir alternatiftir. 52 kWh pil takımına sahip olan model, yük olmadığı zaman 240 km’ye kadar bir sürüş menzili sunmayı başarır. Aracın pilini tamamen doldurduğunuzda kullanımınıza ve araç içi ağırlığa bağlı olarak uzun mesafeler kat edebilir, sık sık bataryayı doldurmanıza gerek kalmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Bununla beraber üç şarj seçeneği sunan model, aracınızın pilini kısa süre içinde doldurmanızı mümkün hale getirir. Otonakit’ten elektrikli araba fiyatları hakkında fiyat alabilir, istediğiniz araç özelliklerine kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Trafic Van E-Tech Şarj Özellikleri

Şarj özellikleriyle Renault Trafic Van E-Tech, sürücülerine birçok avantaj sağlar. Tek fazlı 7 kW AC şar cihazı, hızlı şarj için 22 kW şarj desteği ve isteğe bağlı olarak 50 kW DC hızlı şarj cihazı destekleri sayesinde otomobilinizin pilinin dolmasını uzun saatler boyunca beklemenize gerek kalmaz. Güçlü motoru hızlı şarjla destekleyerek Türkiye’de satılan elektrikli arabalar içinde dikkat çekmeyi başarır. Ayrıca yurt dışında da pek çok kullanıcının ilgisini çeken model, elektrikli bir kamyon kullanmak isteyen kişiler için iyi bir seçim haline gelir.

Renault Trafic Van E-Tech Menzili

Şarj özellikleri ve güçlü bataryasıyla kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan model, menziliyle de dikkatleri üzerinde toplar. Bataryası tamamen dolu olduğunda 240 km’ye kadar bir sürüş menzili sunar. Böylece aracınızın bataryasını tamamen doldurduğunuzda uzun mesafeler kat edebilir, aracınızı sık sık şarj etmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Renault Trafic Van E-Tech Tasarımı

Kullanıcılarının konforunu gözetecek şekilde dizayn edilen Trafic Van E-Tech, konforlu tasarımı ve rahat sürüşüyle elektrikli otomobil çeşitleri içinde dikkatleri üzerinde toplar. Geniş koltukları sayesinde uzun saatler araçta kalınsa bile kullanıcılarına konfor alanı sunmayı başaran model, Renault Trafic Van E-Tech’i pek çok kişi için tercih sebebi haline getirir. Bununla beraber hız sabitleyici gibi özelliklere sahip olan model, uzun yollarda daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanızı mümkün kılar. Belirli bir hıza sabitleyerek daha aracınızı daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca maksimum hız sınırı da ayarlayabileceğiniz model, hız sınırı olan yerlerde herhangi bir problem yaşamadan aracınızı sürmenize imkan tanır. Ayrıca sürücü koltuğu ve yolcu koltuğunun arasında kahve bardağı gibi çeşitli eşyalarınızı koyabileceğiniz bir alan yer alır. Ayrıca kolu kaldırdığınızda altında kişisel eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz başka bir bölme de bulunur. Elektrikli bir araç kullanmak istiyorsanız Renault Trafic Van E-Tech gibi modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Elektrikli araç severler için, gelmiş geçmiş en iyi elektrikli araba modelleri yazımızı okumak için tıklayın!

Renault Trafic Van E-Tech Araç Aksesuarları

Geniş iç hacme sahip olan aracın orta bölümünde multimedya kontrolünü daha rahat bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir ekran yer alır. Ayrıca bu ekran üzerinden park ederken etrafınızı da daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Her ne kadar bütün ayrıntıları tam olarak ortaya çıkarmamış olsa da Renault markası Trafic Van E-Tech modelinde daha fazla güvenlik kiti olacağını söyler. 360 derecelik kameralar park ederken etrafınızı daha rahat bir şekilde görmenize imkan tanır. Park asistanı desteği sayesinde dar ya da zorlu yerlere daha rahat bir şekilde park edebilirsiniz.

Renault Trafic Van E-Tech Boyutları

Farklı boyut seçeneklerine sahip olan Renault Trafic Van E-Tech, tasarım detaylarıyla herkesin beğenisini kazanmayı başarır. Genel olarak iki boy ve yüksekliği olacak şekilde dizayn edilen model, herkesin istediği ölçülere sahip olmasına imkan tanır. Kısa dingil mesafeli olan modeli 5.08 m uzunluğunda üretilirken uzun dingil mesafeli olan 5.48 m’lik uzunluğa sahiptir. Ayrıca yükseklikleri de 1967 mm ile 2498 mm arasında değişkenlik gösterir. Bagaj depolama kapasitesi iki seçenek arasında değişkenlik gösterdiği için sizin için ideal olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Skoda’nın Yeni Elektrikli SUV’u Vision 7S’ini incelemek için tıklayın!

Renault Trafic Van E-Tech Ne Zaman Çıkacak?

Renault Trafic elektrikli araç modeli sunduğu özelliklerle heyecanlı bir bekleyiş sunar. Her ne kadar 2022 yılında tanıtılmış olsa da Renault Trafic Van E-Tech modelinin çıkış tarihi şu an için net değildir. Elektrikli araç portföyünü sadece binek araçlarla sınırlı tutmayan Renault, hafif ticari aracı Renault Trafic Van E-Tech ile pek çok kişinin beğenisini kazanır. 121 beygirlik bir güç ortaya çıkaran elektrikli motoru sayesinde uzun mesafeli menzil ve konforlu bir sürüş deneyimi sunan model, hızlı şarjı desteklediği için de kullanıcılarına avantajlar sunar.

Aracınızı satmayı düşünüyorsanız, Otonakit üzerinden ikinci el araçlarınız için fiyat teklifi alabilir, güvenli bir şekilde satış yaparak hızlı hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Arabam Kaç Para

Etiketler